Przewodnik po zakupie nowych drzwi wejściowych do domu

Kiedy myślimy o projektowaniu domu, wybór idealnych drzwi wejściowych nie jest zazwyczaj pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl. Chociaż w Hermes Warszawa możemy zagwarantować, że nie wszystkie drzwi są takie same. Proces wyboru nowego projektu drzwi wejściowych do domu może być ekscytujący i pełen wyboru.

Z Hermes okna i drzwi, można wybrać z szerokiej gamy drzwi i produktów, takich jak francuskie drzwi , drzwi kompozytowe, drzwi balkonowe i drzwi z aluminium . Każdy ma szereg korzyści.

Jak wybrać drzwi?

Podczas gdy wybór drzwi wejściowych, które mieszczą się w Twoim budżecie, jest najwyższym priorytetem, zawsze jest miejsce na wybór pięknego projektu, który pasuje do stylu Twojego domu. Drzwi, w szczególności drzwi wejściowe, to nie tylko funkcjonalne dodatki do domu. Twoje drzwi wejściowe przyczyniają się do zewnętrznego wystroju domu i dają wgląd w jego wnętrze.

W Hermes Warszawa ułatwiliśmy Ci znalezienie idealnych drzwi wejściowych. Wybrać pomiędzy:

  • Francuskie drzwi
  • Drzwi kompozytowe
  • Drzwi patio
  • Drzwi Aluclad
  • Drzwi aluminiowe
drzwi zewnętrzne Gerda Star

Francuskie drzwi

Z punktu widzenia projektowania, drzwi francuskie oferują zarówno projekty otwierane do wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jeśli chodzi o kolor, w Hermes Warszawa oferujemy szeroką gamę do wyboru, od niebieskiego do francuskiego szarego i wykończeń z drewna słojowego, idealny kolor jest dla każdego. Projekt French Door jest popularny ze względu na jego zdolność do wpuszczania naturalnego światła do domu. Ponadto istnieje możliwość dołączenia potrójnego przeszklenia, a nawet skrzynki na listy, co zwiększa korzyści wynikające z wyboru projektu drzwi francuskich.

Drzwi kompozytowe

W Hermes Warszawa każde drzwi kompozytowe są specjalnie zaprojektowane tak, aby odpowiadały Twoim potrzebom i pragnieniom. Wybierz pomiędzy drzwiami Gerda , pięknymi drzwiami Porta i niesamowitymi od Pol-Skone . Porta i drzwi Pol-Skone są wyposażone w szklane elementy, tradycyjne elementy i są dostępne w 24 kolorach. Drzwi Pol-Skone pasują do nowoczesnego stylu, a ich drzwi oferują listwy przeszklenia ze stali nierdzewnej. Wszystkie drzwi kompozytowe oferowane przez Hermes są wykonane z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. Są lekkie, ale mają wytrzymałość miękkiej stali, dzięki czemu drzwi są niezwykle mocne i trwałe, przez co są chętnie wybierane.

Drzwi patio

Wybór drzwi tarasowych jest odpowiednią opcją, jeśli frontowe wejście to ganek. Nasze drzwi tarasowe mają konstrukcję przesuwną w linii, dzięki czemu są wszechstronną opcją. W Hermes oferujemy wiele stylów drzwi tarasowych, od dwuszybowych do czteroszybowych. Podobnie jak w przypadku naszych drzwi francuskich, konstrukcja z szynami środkowymi umożliwia w razie potrzeby wbudowanie skrzynki pocztowej i oferuje zarówno okna z podwójnymi, jak i potrójnymi szybami w celu zapewnienia energooszczędności. Niezależnie od stylu, jakiego sobie życzysz, nasze drzwi tarasowe są dostępne w wielu kolorach.

Drzwi Aluclad

Drzwi Aluclad to połączenie aluminium i drewna. Zarówno okna, jak i drzwi Alucladu doskonale współgrają z designem nowoczesnych domów. W Hermes Warszawa oferujemy szyby podwójne i potrójne. Okna i drzwi Aluclad są odporne na warunki atmosferyczne, wytrzymałe, wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu. Idealnie pasują do każdego współczesnego domu, tworząc jednocześnie bezpieczne i energooszczędne środowisko dla każdego domu, w którym są zainstalowane.

Drzwi aluminiowe

W Hermes oferujemy przesuwne i składane drzwi aluminiowe. Nasze drzwi przesuwne oferują specjalne rozwiązanie narożne, które umożliwia otwieranie przestrzeni. Tworzy to wyraźną ciągłość między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną. Drzwi przesuwne są idealne do domów z widokiem. Nasz system drzwi harmonijkowych optymalizuje Twój styl życia, wciągając otoczenie do domu, minimalizując wykorzystanie przestrzeni. Ma zdolność otwierania zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz. Aby spełnić wszystkie Twoje wymagania w zakresie komfortu i estetyki, nasze drzwi harmonijkowe dostępne są w czterech różnych wariantach progu, które zapewniają płynne wejście od zewnątrz do wewnątrz.

Podsumowanie

Tak więc, jak widać z powyższego, Twoje wybory są nieograniczone, jeśli chodzi o znalezienie idealnych drzwi wejściowych do Twojego domu. Skontaktuj się z nami już dziś, dzwoniąc pod numer 22 67354 32, aby omówić swoje kreatywne pomysły projektowe, a my upewnimy się, że znajdziesz to, czego szukasz w dziale drzwi, niezależnie od tego, czy będzie to styl tradycyjny, czy nowoczesny.